Heel wat jaren geleden is ons avontuur begonnen. Met een auto volgeladen reden we in de weekenden kriskras door Nederland om op diverse markten en fairs te staan. Onze productlijn, LILY’S OWN , en enthousiasme groeide en in 2018 lanceerden we de webshop Lilyandme.nl.
Al snel volgde de 1e cadeauwinkel in het mooie Noord-Hollandse dorp De Rijp en dit najaar openen we een conceptstore in het centrum van Alkmaar.

Samengesteld met ♡
Bij Lily and ME vind je creatieve, leuke, originele en zeer betaalbare cadeaus, lifestyle producten, (woon)accessoires & sieraden.
Ons assortiment heeft een persoonlijke touch en is met veel liefde en plezier samengesteld. Bij Lily and ME slaag je altijd … een mooi cadeau voor een ander of iets leuks voor jezelf!
Inloggen
Het lijkt erop dat je nog geen keuze hebt gemaakt.